Porządek mszy świętych i nabożeństw

Porządek mszy świętych 20.04.2024 – 28.04.2024 roku.

Sobota 20.04.2024

Bierawa godz. 1200: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Kariny i Rudolfa Kubina z okazji 25 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa oraz o Boże błogosławieństwo dla synów Rafała i Pawła.

Bierawa godz. 1700: Spowiedź Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Bierawa godz. 1800: Za ++ dziadków Jadwigę i Ferdynanda Langer, ++ Marię, Gertrudę i Alojzego Wiesiołek, + Ernesta Wiesiołek, ++ rodziców Irmgardę i Henryka Wiesiołek, ++ Klarę, Norberta i Zygfryda Langer oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa.

Niedziela 21.04.2024                  IV Niedziela Wielkanocna

Bierawa godz. 730 (niemiecka): Za ++ rodziców Gertrudę i Sylwestra Sander, ++ siostry Alozjię i Elisabeth, + męża Horsta, ++ braci Alberta, Heinza i Gerarda Sander, + Norberta, jego ++ rodziców Plich, + męża Engelberta Czmok, jego ++ rodziców Annę i Roberta Czmok oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Lubieszów godz. 845: Za + matkę Elisabeth Gawlik, +ojca Aloisa Gawlik, + brata Heinricha Gawlik oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa.

Korzonek godz. 900: Szensztacki Dzień Przymierza.

Korzonek godz. 1000: Za + Ewalda Larisch w 1 rocznicę śmierci.

Bierawa godz. 1115: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Anny, Tomasza i Tadeusza z okazji kolejnych rocznic urodzin.

Bierawa godz. 1430: Nieszpory wielkanocne.

Poniedziałek 22.04.2024

Lubieszów godz. 1700: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów.

Bierawa godz. 1800: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Reinholda Kusz. (Po mszy świętej Nowenna ku czci Matki Boskiej Nieustającej Pomocy).

W dniu dzisiejszym Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

Wtorek 23.04.2024    Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika,

Głównego Patrona Polski

Bierawa godz. 700: Za + Michalinę Wróbel. (Intencja ofiarowana od chrześnicy Barbary Kruk).

Kędzierzyn – Piasty godz.1800: Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

Środa 24.04.2024

Bierawa godz. 700: Za + Kazimierza Stępień

Czwartek 25.04.2024              Święto Św. Marka Ewangelisty

Bierawa godz. 1800: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Marka z okazji kolejnej rocznicy urodzin. (Po mszy świętej procesja błagalna o urodzaje ku czci Św. Marka do krzyża w kierunku na Cisek).

Piątek 26.04.2024

Bierawa godz. 1500: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Lubieszów godz. 1700: Za ++ rodziców Józefa i Gertrudę Warner, + ojca Huberta Dziędzioł, + siostrę Krystynę, + szwagierkę Sylwię, + Józefa Gola oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa.

Bierawa godz. 1800 (msza szkolna): Za + męża Bernarda Wypchol w 10 rocznicę śmierci. (Po mszy świętej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 6 i 7 szkoły podstawowej).

Sobota 27.04.2024

Bierawa godz. 1700: Spowiedź Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Bierawa godz. 1800: Za + męża Jerzego Przybyła w 10 rocznicę śmierci.

Niedziela 28.04.2024                   V Niedziela Wielkanocna

Bierawa godz. 730: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Hassa.

Lubieszów godz. 845: Za + Józefa Daszek, jego + żonę Waltraudę Daszek, ++ rodziców Pelagię i Augusta Daszek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Korzonek godz. 1000: Za + męża Mariana Kobiela, + syna Kazimierza oraz za ++ rodziców.

Bierawa godz. 1115: Za ++ rodziców Elżbietę i Pawła Karwot, ++ Zofię i Józefa Wikar oraz za ++ braci Piotra i Mieczysława.

Bierawa godz. 1430: Nieszpory wielkanocne.

Sprawy parafialne

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii oraz wpłacane indywidualnie na nasze konta parafialne.
  2. We wtorek, czwartek i piątek zapraszam na godz.15.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu. W piątek Adoracja połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  3. Sprzątanie kościoła:

Lubieszów: 6 kwietnia: ul. Odrzańska 5a, 7, 16