MSZE ŚWIĘTE I NABOŻEŃSTWA

Porządek mszy świętych 06.08. – 14.08.2022 roku.

 

Sobota 06.08.2022   Pierwsza Sobota Miesiąca – Święto Przemienienia Pańskiego

Bierawa godz. 630: Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Bierawa godz. 700: W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Lubieszów godz. 1200: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Róży i Henryka Dziendzioł oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Bierawa godz. 1400: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Doroty Pietrowskiej z okazji 40 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Pietrowski i Bajaś.

Bierawa godz. 1700: Spowiedź Święta.

Bierawa godz. 1715: Nabożeństwo różańcowe wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za zniewagi Mu uczynione.

Bierawa godz. 1800: Za ++ Andrzeja i Rozalię Dziwińskich, ++ synów Władysława i Michała, + Alojzego Płaczek, + Aleksandrę Warzecha oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa Dziwiński, Płaczek i Kaleta.


Niedziela 07.08.2022                              XIX Niedziela Zwykła

Bierawa godz. 730 (niemiecka): Za + męża Zygfryda Szleusener, ++ rodziców z obu stron, + siostrę Bertę Wewiór, + brata Pawła, + żonę Łucję, + syna Krystiana, + Leoną Kukiełkę, wszystkich ++ z pokrewieństwa Szleusener, Kukiełka i Wawrzynek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Lubieszów godz. 845:

Korzonek godz. 1000: Za ++ rodziców Rudolfa i Gertrudę Skolik, ++ dziadków Ryszarda i Waleskę Gacka, ++ Karola i Annę Skolik, + siostrę zakonną Awillę oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa Skolik, Gacka, Larysz.

Bierawa godz. 1115: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Jowity i Łukasza Wikar z okazji 10 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

Bierawa godz. 1430: Nieszpory niedzielne.


Poniedziałek 08.08.2022         Wspomnienie Św. Dominika, Prezbitera

Bierawa godz. 1800: Za + Engelberta Bugiel, + córkę Teresę Bugiel, + Emila Serżysko, ++ rodziców z obu stron oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa.


Wtorek 09.08.2022 Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Europy

Lubieszów godz. 1700: Za ++ mężów Andrzeja Grabarskiego i Czesława Żubrawskiego, ++ rodziców z obu stron oraz za ++ dziadków.

Bierawa godz. 1800: Za + matkę Zofię Urbańczyk, + ojca Jana, ++ dziadków z obu stron, + brata Achima, wszystkich ++ z rodziny oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.


Środa 10.08.2022   Wspomnienie Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika

Bierawa godz. 700: Za ++ rodziców Anielę i Gerharda Grund, ++ Józefa i Stefanię Kubica oraz za ++ dziadków Cibis i Grund.


Czwartek 11.08.2022          Wspomnienie Św. Klary, Dziewicy

Bierawa godz. 1800: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Strużyna.


Piątek 12.08.2022

Bierawa godz. 1500: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Lubieszów godz. 1700: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.

Bierawa godz. 1800: Za + męża Gintera Holewa, ++ rodziców Pszczoła i Holewa, ++ siostry, + Jana Strużyna, + braci i wszystkich ++ z pokrewieństwa.


Sobota 13.08.2022

Bierawa godz. 1700: Spowiedź Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Bierawa godz. 1800: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji czcicieli Matki Bożej oraz za żyjące i ++ Róże Różańcowe. (Po mszy świętej nabożeństwo różańcowe i procesja ku czci Matki Bożej Fatimskiej).


Niedziela 14.08.2022                           XX Niedziela Zwykła

Bierawa godz. 730: Za + Elżbietę Karwot w 1 rocznicę śmierci.

Lubieszów godz. 845: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Teresy Paszek z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Korzonek godz. 1000: Za + żonę i matkę Elfrydę Larisz, ++ Paulinę i Franciszka Czekała, + Ernesta Czekała, + Jerzego Larisz, dwie ++ żony, ++ dziadków Florentynę i Aleksandra Grzywocz, za wszystkich ++ z rodziny Czekała, Larisz, Grzywocz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Bierawa godz. 1115: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Katarzyny i Jana z okazji 1 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

Lubieszów godz. 1500: Nabożeństwo Fatimskie.

 

Sprawy parafialne

  1. We wtorek, czwartek i piątek na godz. 15.00 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu. W piątek Adoracja połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii oraz wpłacane indywidualnie na nasze konta parafialne.
  3. Sprzątanie kościoła:

Bierawa: 6 sierpnia: ul. ks. Ottona Steiera 48, 49, 51, 5

                13 sierpnia: ul. ks. Ottona Steiera 59 , ul. Nowe Osiedle 1, 2, 3                  

                20 sierpnia: ul. Nowe Osiedle 4, 7, 8, 9

                27 sierpnia: ul. Nowe Osiedle 10, 11, 13

 

Lubieszów: 6 sierpnia: ul. Polna 14, 16

                     13 sierpnia: ul. Polna 26, 28, ul. Bierawska 13

                      20 sierpnia: ul. Bierawska 15, 19, 23

                      27 sierpnia: ul. Bierawska 29, ul. Nowa 4

 

Korzonek i Grabówka: ul. Nowa 7, 8

 

Tel. 77 487 21 13

email: witold.knop@diecezja.opole.pl