Porządek mszy świętych 16.03.2024 – 24.03.2024 roku.
Sobota 16.03.2024
Bierawa godz. 1700: Spowiedź Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu.
Bierawa godz. 1800: Za + męża Józefa Krzysztof oraz za wszystkich ++ z rodziny.
Niedziela 17.03.2024 V Niedziela Wielkiego Postu
Bierawa godz. 730 (niemiecka): Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Adama Szpaka.
Lubieszów godz. 845: Za ++ rodziców Annę i Józefa Burdzik, ++ Elisabeth i Aloisa Gawlik, + brata Heinricha, + szwagra Michała, wszystkich ++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
Korzonek godz. 900: Szensztacki Dzień Przymierza.
Korzonek godz. 1000: Za ++ rodziców Elżbietę i Leona Wrześniok, ++ Łucję i Henryka Przybyła, ++ dziadków z obu stron, ++ braci Piotra i Henryka, + Rosa Unger, + Romana Rzytki, + Ernesta Czekalla, + Adelę Różycki, za wszystkich ++ z rodzin Wrześniok, Przybyła i Rzytki oraz za ++ kapłanów pracujących w naszej parafii.
Bierawa godz. 1115: Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Brygidy z okazji 75 rocznicy urodzin oraz w intencji Ingrydy z okazji 50 rocznicy urodzin.
Bierawa godz. 1430: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
Poniedziałek 18.03.2024
Bierawa godz. 1800: Za dusze w czyśćcu cierpiące. (Po mszy świętej Nowenna ku czci Matki Boskiej Nieustającej Pomocy).
Wtorek 19.03.2024 Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Lubieszów godz. 1700 Droga Krzyżowa z wypominkami za zmarłych. Po nabożeństwie msza św.: Za + żonę Renatę Jaskółka, + brata Gerarda Jaskółka, ++ rodziców Edeltraudę i Pawła Jaskółka, ++ teściów Reginę i Józefa Weingart, ++ dziadków z obu stron oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa.
Bierawa godz. 1830: Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Środa 20.03.2024
Bierawa godz. 700: Za + Michalinę Wróbel. (Intencja ofiarowana od siostrzenicy Renaty Czarneckiej z rodziną).
Czwartek 21.03.2024
Korzonek godz. 1700 Droga Krzyżowa z wypominkami za zmarłych. Po nabożeństwie msza św.: Za + mamę Barbarę Witek i + Zinę Klimanową.
Bierawa godz. 1830: Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek 22.03.2024
Bierawa godz. 1500: Koronka do Miłosierdzia Bożego.
Lubieszów godz. 1700: Za ++ Jadwigę i Wilhelma Zoremba. (Intencja ofiarowana od rodziny Burghardt).
Bierawa godz. 1800 Droga Krzyżowa z wypominkami za zmarłych. Po nabożeństwie msza św.: Za + męża Jana Strużyna w 5 rocznicę śmierci oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa.
Sobota 23.03.2024
Bierawa godz. 1600: Spowiedź Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu.
Bierawa godz. 1800: Za + ojca Jerzego Pilich, ++ Marcjana i Paulinę Pilich, + Antoninę Rzerzacz oraz za + Luizę Żurek.
Niedziela 24.03.2024 Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa
Na wszystkich mszach świętych poświęcenie palm.
Procesja z palmami w Lubieszowie o godz. 845.
Procesja z palmami w Bierawie o godz. 1115.
Bierawa godz. 730: Za ++ rodziców Annę i Alfonsa Komor, ++ dziadków z obu stron, + Rafała Sladek, ++ Martę i Franciszka Dehner, + Otylię Smykała, wszystkich ++ z pokrewieństwa Komor, Serżysko, Seidel oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
Lubieszów godz. 845: Za + męża Józefa Jaskółka, ++ rodziców, + brata, + Franciszka Kalemba, ++ dziadków Annę i Józefa Depta, ++ siostry Otylię i Annę, + brata, jego + żonę Marię Kalemba, wszystkich ++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
Korzonek godz. 1000: Za + męża Zenona Kosior w 1 rocznicę śmierci.
Bierawa godz. 1115: Za + Elżbietę Bażantny w 8 rocznicę śmierci, + męża Jana oraz za wszystkich ++ z rodziny.
Bierawa godz. 1430: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. (Po Gorzkich Żalach spotkanie dla dzieci I Komunujnych).
Sprawy parafialne
- Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii oraz wpłacane indywidualnie na nasze konta parafialne.
- We czwartek i piątek na godz.15.00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu. W piątek adoracja połączoną z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
- Sprzątanie kościoła:
Lubieszów: 2 marca: ul. Bierawska 50, 48c, 48
9 marca: ul. Topolowa 5, ul. Bierawska 38, 30
16 marca: ul. Bierawska 26, 22, 8
23 marca: ul. Bierawska 6, ul. Odrzańska 1, 3
30 marca: Odrzańska 5a, 7, 16
Korzonek i Grabówka: ul. Wiejska 19, 20, 21
Tel. 77 487 21 13
email: witold.knop@diecezja.opole.pl